Ponúkame nahrávanie a spracovanie podcastov, videí, rozhovorov, krátkych príbehov. (Zdráhame sa povedať „reklám“, lebo radi prekračujeme hranice tradičnej reklamy.)

2023 voľby – iniciatíva neziskovej organizácie Zrejmé, otvárajúca tému domova a toho, čo pre nás domov znamená. Spot z našej dielne.

Najnovšia séria podcastov, na ktorej sa podieľame ako partneri – rozhovory o živote, rodine, priateľstve Kristíny & Anety, so zameraním na to, čím obidve žijú – autistické spektrum. Tieto rozhovory sú súčasťou propagácie značky Prímerie – terapeutický priestor.

V 12 dielnej sérií podcastov Deti bez návodu ponúkame osvetu a scitlivenie v téme autizmu. Rozhovor vedie ako moderátorka Kristína a múdre radi ponúka Viera Hincová.

V sedem dielnej sérií podcastov Sám sebe stratégom ponúkame nový pohľad na tvorbu značky, nie len cez rácio a produkt, ale aj význam, ktorý pre ľudí nesie.

Na našom kanále nájdete napríklad epizódu o komunitnom rozvoji v našej ulici, alebo rozhovory o práci z domu a homeschoolingu.

Séria rozhovorov o tvorbe významu, nie len v reklame a marketingu, pre tých, ktorých baví myslieť. Ľudia žijú zvýznamňovaním svojho vlastného sveta a preto tam – v živote ľudí – začíname.

About professionals and amateurs, about the sources of invention and creativity and about the meaning of 'authenticity':

Tu o spoločenskovednom a marketingovom výskume, o dátach a hraniciach interpretácie, o predstavivosti a mýte „objektivity“, a o význame, ktorý dokážeme tvoriť:

About progress (and the reason why it doesn't make us so happy):

About the meaning of fact, truth, story and faith:

About a conflict and the courage to go against so called target group: